W dniach 110.12.2021 w Bibliotece Kampusowej Cukrowa/Krakowska EFZ odbędzie się akcja charytatywna „Jarmark Rzeczy Cudnych” .

Jarmark to okazja do nabycia rękodzieła na święta oraz okazania serca na rzecz potrzebujących. Podczas tych dni, czekać będą jak zawsze wszelkiego rodzaju własnoręcznie wykonane (przez panie z biblioteki) ozdoby bożonarodzeniowe – choinki, zawieszki na choinkę, bombki, woreczki na prezenty, gnomy i skrzaty, wianki oraz lalki, misie i przytulanki dla dzieci.

Rękodzieło będzie można nabyć po bardzo okazyjnych cenach, jednocześnie z myślą o tym, że wspieramy naszymi środkami potrzeby Hospicjum dla dzieci i dorosłych w Tanowie (oficjalna nazwa – Hospicjum Królowej Apostołów w Policach).

Wszystkie zebrane środków zostaną przekazane na potrzeby Hospicjum. W roku 2019 było to 7700 zł, od początku akcji wpłaty sięgnęły kwoty 28 920 zł.

Zapewniamy, że wszystkie nasze ozdoby zostały wykonane z najlepszych, wyszukanych materiałów, z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Duża cząstka serca została włożona przy ich wykonaniu i efekt jest WSPANIAŁY!

Zapraszamy wszystkich chętnych do biblioteki przy ul. Cukrowej 8 (Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania US). Okażmy trochę serca najbardziej potrzebującym w tym jakże wyjątkowym okresie przedświątecznym…

Poniższe zdjęcia przedstawiają zaledwie część ozdób specjalnie przygotowanych na kiermasz:

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-26-41


al. Piastów 40b, budynek 3, 71-065 Szczecin
e-mail: bm[at]bg.szczecin.pl

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

9:00 - 19:00

SOBOTY

9:00 - 14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności