Praca biblioteki nie ogranicza się wyłącznie do udostępniania zbiorów. Czytelnia często i chętnie uczestniczy w wielu akcjach pozabibliotecznych. Jest miejscem wielu wystaw książek międzynarodowych, niejednokrotnie w progach czytelni odbywały się prelekcje i wykłady w ramach takich spotkań jak Spotkanie z Książką Akademicką, Szczecin Humanistyczny czy  Powszechny Zjazd Historyków Polskich.

W roku 2014 odbyła się pierwsza akcja charytatywna zorganizowana przez czytelnię oraz Bibliotekę Główną. Podczas całodniowej zabawy połączonej z licznymi atrakcjami zebraliśmy znaczącą kwotę na rzecz uzdolnionej muzycznie niewidomej dziewczynki. Akcja zakończyła się dużym sukcesem. Mamy nadzieję, że charytatywna działalność na stałe zapisze się w harmonogramie czytelni.

Jesteśmy miejscem przyjaznym dla wszystkich użytkowników. Humanistyczny SZUM często gości w naszych progach w ramach spotkań w ciekawym miejscu oraz „zgadnij jaki zawód wykonuję?”.

Studenckie Koła Naukowe  zwracają się do nas o możliwość spotkań w czytelni, a szczególnie wyróżniany przez studentów jest kącik studenta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-33-39


ul. Krakowska 71-79, 71-017 Szczecin
e-mail: human@bg.szczecin.pl

PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK

9:00 - 19:00

SOBOTA

09:00 - 14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie