Biblioteka Główna - Skład osobowy

Uniwersytet Szczeciński

Sekretariat, bg-sekretariat@usz.edu.pl:
mgr Katarzyna Sadecka, kustosz, tel. (91) 444 23-61, katarzyna.sadecka@usz.edu.pl

mgr Beata Nagay, starszy referent, tel. (91) 444 24-06, beata.nagay@usz.edu.pl

Dyrektor: mgr Urszula Ganakowska, st. kustosz dyplomowany, tel. (91) 444-24-02, urszula.ganakowska@usz.edu.pl

Zastępca Dyrektora: mgr Ireneusz Bojanowski, kustosz, tel (91) 444-23-60, ireneusz.bojanowski@usz.edu.pl

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów: bg-zamowienia@usz.edu.pl,
Kierownik: mgr inż. Elżbieta Popiołek, kustosz, elzbieta.popiolek@usz.edu.pl, tel. (91) 444-24-19
Gromadzenie wydawnictw zwartych, ciągłych:
mgr Jolanta Gąsiewicz, kustosz, tel. (91) 444-24-12, jolanta.gasiewicz@usz.edu.pl
mgr Robert Janecki, kustosz, tel. (91) 444-24-56, robert.janecki@usz.edu.pl
mgr Danuta Lissy, kustosz, tel. (91) 444-24-18, danuta.lissy@usz.edu.pl
mgr Katarzyna Łubian-Rudnicka, kustosz, tel. (91) 444-24-18, katarzyna.lubian-rudnicka@usz.edu.pl
mgr Monika Sieradzka, bibliotekarz, tel. (91) 444-24-12, monika.sieradzka@usz.edu.pl
dr Grażyna Zygmunt, kustosz, tel. (91) 444-24-56, grazyna.zygmunt@usz.edu.pl
Inwentaryzacja Zbiorów:
mgr Joanna Chojnacka, kustosz, tel. (91) 444-23-99, joanna.chojnacka@usz.edu.pl
Edyta Sznajder-Kusiak, bibliotekarz, tel. (91) 44-23-99, edyta.sznajder-kusiak@usz.edu.pl
Opracowanie zbiorów:
mgr Andrzej Bochniarz, kustosz, tel. (91) 444-24-11, andrzej.bochniarz@usz.edu.pl
mgr Małgorzata Ceglarek, kustosz, tel. (91) 44-24-09, malgorzata.ceglarek@usz.edu.pl
mgr Agnieszka Pietrzykowska, kustosz, tel. (91) 44-24-09, agnieszka.pietrzykowska@usz.edu.pl
mgr Joanna Rewucka, kustosz, tel. (91) 444-24-20, joanna.rewucka@usz.edu.pl
mgr Katarzyna Pilitowska, kustosz, tel. (91) 444-24-20, katarzyna.pilitowska@usz.edu.pl
Oddział Udostępniania Zbiorów: bg-info@usz.edu.pl
Kierownik: mgr Grażyna Rygielska, kustosz, grazyna.rygielska@usz.edu.pl
Gabinet Kartograficzny: pokój 105, dr hab. Radosław Skrycki, prof. US, korzystanie ze zbiorów po wcześniejszym umówieniu: radoslaw.skrycki@usz.edu.pl
Czytelnia i wypożyczalnia: tel. (91) 444-24-05
mgr Dorota Gill-Tarnowska, kustosz, dorota.gill-tarnowska@usz.edu.pl
mgr inż. Magdalena Radoń, starszy bibliotekarz, magdalena.radon@usz.edu.pl
mgr Marta Sztark-Żurek, kustosz, marta.sztark-zurek@usz.edu.pl
mgr Anna Milewska, kustosz, anna.milewska@usz.edu.pl
Ewa Buko, bibliotekarz, ewa.buko@usz.edu.pl
Tomasz Kusiak, magazynier, tomasz.kusiak@usz.edu.pl
Marcin Rewucki, magazynier, marcin.rewucki@usz.edu.pl
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna:
mgr Katarzyna Sadecka, kustosz, tel. (91) 444-23-61, wmb@bg.szczecin.pl (sekretariat BG)
Oddział Monitoringu Naukowego:
Pełnomocnik Rektora ds. Ewaluacji i Monitoringu Naukowego: dr Jarosław Woźniak, jaroslaw.wozniak@usz.edu.pl
Kierownik: mgr Małgorzata Hubaj – Bochniarz, kustosz, tel. (91) 444-24-17,  malgorzata.hubaj-bochniarz@usz.edu.pl
Sekcja Bibliografii Naukowej: tel. (91) 444-24-08, bibliografia@bg.szczecin.pl
dr Justyna Grzeszczuk, młodszy bibliotekarz, justyna.grzeszczuk@usz.edu.pl
mgr inż. Elżbieta Piasecka, kustosz, elzbieta.piasecka@usz.edu.pl
mgr Elżbieta Tomczyńska, kustosz, elzbieta.tomczynska@usz.edu.pl
mgr Sylwia Wilczyńska, kustosz, sylwia.wilczynska@usz.edu.pl
Sekcja Bibliometrii: tel. (91) 444-23-52, bibliometria@bg.szczecin.pl
mgr Monika Musiatowicz, kustosz, monika.musiatowicz@usz.edu.pl
mgr Małgorzata Szymańska, kustosz, malgorzata.szymanska@usz.edu.pl

Sekcja Otwartej Nauki; bg-otwartanauka@usz.edu.pl
dr Magdalena Czyszkiewicz, tel. (91) 444-25-35, starszy bibliotekarz, magdalena.czyszkiewicz@usz.edu.pl
mgr Anna Nowak, tel. (91) 444-23-62, bibliotekarz, anna.nowak1@usz.edu.pl
inż Marta Gołubowska, tel. (91) 444-23-62, młodszy blibliotekarz, marta.golubowska@usz.edu.pl

Informatycy UCI
mgr inż. Wojciech Zatorski, starszy specjalista informatyk, wojciech.zatorski@usz.edu.pl
inż. Antoni Gerc, specjalista informatyk, tel. (91) 444-24-03, antoni.gerc@usz.edu.pl
inż. Ireneusz Dysko, starszy specjalista informatyk, tel. (91) 444-24-43, ireneusz.dysko@usz.edu.pl
mgr Andrzej Smołuch, tel. (91) 444-24-43, andrzej.smoluch@usz.edu.pl
Rafał Sałaciński, tel. (91) 444-24-03, rafal.salacinski@usz.edu.pl

Skontaktuj się z nami!
Informacje tel.:

(91) 444-24-05

ul. Tarczyńskiego 1, 70-387 Szczecin
e-mail: bg-info@usz.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki

 

 

 

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie | Deklaracja dostępności