Biblioteka Główna - Skład osobowy

Uniwersytet Szczeciński

Sekretariat: mgr Katarzyna Sadecka, kustosz, tel. (91) 444-23-61, sekret[at]bg.szczecin.pl

Dyrektor: mgr Urszula Ganakowska, st. kustosz, tel. (91) 444-24-02, urszula.ganakowska[at]usz.edu.pl

Zastępca Dyrektora: mgr Ireneusz Bojanowski, kustosz, tel (91) 444- 23-60, ireneusz.bojanowski[at]usz.edu.pl

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów:
Kierownik: mgr inż. Elżbieta Popiołek, kustosz, elzbieta.popiolek[at]usz.edu.pl, tel. (91) 444-24-19
Gromadzenie wydawnictw zwartych, ciągłych, baz danych:
mgr Jolanta Gąsiewicz kustosz, tel. (91) 444-24-18
mgr Robert Janecki, kustosz, tel. (91) 444-24-11
mgr Danuta Lissy kustosz, tel. (91) 444-24-18
mgr Katarzyna Łubian-Rudnicka, kustosz, tel. (91) 444-24-18
mgr Monika Sieradzka, bibliotekarz, tel. (91) 444-24-12
Anna Swatler bibliotekarz, tel. (91) 444-24-12
dr Grażyna Zygmunt kustosz, tel. (91) 444-24-56
Inwentaryzacja Zbiorów:
mgr Joanna Chojnacka kustosz, tel. (91) 444-23-99
Edyta Sznajder-Kusiak bibliotekarz, tel. (91) 44-23-99
Opracowanie zbiorów:
mgr Andrzej Bochniarz kustosz, tel. (91) 444-24-11
mgr Małgorzata Ceglarek kustosz, tel. (91) 44-24-09
mgr Agnieszka Pietrzykowska kustosz, tel. (91) 44-24-09
mgr Joanna Rewucka kustosz, tel. (91) 444-24-20
mgr Katarzyna Pilitowska kustosz, tel. (91) 444-24-20
dr  Magdalena Czyszkiewicz bibliotekarz, tel. (91) 444-24-11
Oddział Udostępniania Zbiorów:
Kierownik: mgr Grażyna Rygielska, kustosz, g.rygielska[at]bg.szczecin.pl
Czytelnia Ogólna i Czytelnia Zbiorów Specjalnych: tel. (91) 444-24-38,  info[at]bg.szczecin.pl
Wypożyczalnia: tel. (91) 444-24-05
mgr Brygida Bożko, kustosz
mgr Dorota Gill-Tarnowska, kustosz,  d.gilltarnowska[at]bg.szczecin.pl
mgr inż. Magdalena Radoń, starszy bibliotekarz
mgr Marta Sztark-Żurek, kustosz, m.zurek[at]bg.szczecin.pl
mgr Anna Milewska, kustosz
Ewa Buko, bibliotekarz
Tomasz Kusiak, magazynier
Marcin Rewucki, magazynier
Wypożyczalnia Międzybiblioteczna:
mgr Katarzyna Sadecka, kustosz, tel. (91) 444-23-61, wmb[at]bg.szczecin.pl (sekretariat BG)
Oddział Monitoringu Naukowego:
Pełnomocnik Rektora ds. Monitoringu Naukowego: dr hab. Dariusz Chojecki, prof. US, dariusz.chojecki@usz.edu.pl
Kierownik: mgr Małgorzata Hubaj – Bochniarz, kustosz, tel. (91) 444-24-17,  malgorzata.hubaj-bochniarz[at]usz.edu.pl
Sekcja Bibliografii Naukowej: tel. (91) 444-24-08, bibliografia[at]bg.szczecin.pl
mgr Justyna Grzeszczuk, młodszy bibliotekarz
mgr inż. Elżbieta Piasecka, kustosz, e.piasecka[at]bg.szczecin.pl
mgr Elżbieta Tomczyńska, kustosz, e.tomczynska[at]bg.szczecin.pl
mgr Daniel Ziarkowski, kustosz, d.ziarkowski[at]bg.szczecin.pl
Sekcja Bibliometrii: tel. (91) 444-23-52, bibliometria[at]bg.szczecin.pl
Służymy pomocą w zakładaniu i uzupełnianiu konta identyfikatora wydawniczego ORCID.
mgr Monika Musiatowicz, kustosz, m.musiatowicz[at]bg.szczecin.pl
mgr Małgorzata Szymańska, kustosz, m.szymanska[at]bg.szczecin.pl
 

Informatycy UCI:
mgr inż. Wojciech Zatorski, starszy specjalista informatyk, w.zatorski[at]bg.szczecin.pl
inż. Antoni Gerc, specjalista informatyk, tel. (91) 444-24-03, a.gerc[at]bg.szczecin.pl
inż. Ireneusz Dysko, starszy specjalista informatyk, tel. (91) 444-24-43, i.dysko[at]bg.szczecin.pl

Skontaktuj się z nami!
Informacje tel.:

(91) 444-24-05
fax.: (91) 444-23-62
ul. Tarczyńskiego 1, 70-387 Szczecin
e-mail: info[at]bg.szczecin.pl

Godziny otwarcia Biblioteki

 

 

 

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie