Jak przetrwać sesję, czyli kilka wskazówek o wykorzystaniu e-książek EBSCO w pracach zaliczeniowych | 15 stycznia 2021 | godz.: 11:00

Praktyczne szkolenie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak korzystać z e-książek online, jak pobierać e-książki w całości oraz we fragmentach oraz jak korzystać z e-książek na smartfonach, tabletach i czytnikach.

Webinarium: „Make This Your Finest Hour: GRACE under pressure” z Johnem Baldonim | 21 stycznia 2021 | godz.: 17:00

Kryzys może wydobyć z liderów to, co najlepsze; muszą oni sprostać wyzwaniu, jakim jest świat wywrócony do góry nogami. Liderzy muszą wykazać się odpornością w obliczu przeciwności losu, zapewnić jasność w czasach niepewności i dawać nadzieję, kiedy strach obfituje. Najlepsi czynią to z zaangażowaniem i wdzięcznością, które odzwierciedlają pokorę, empatię i szacunek dla innych.
*Sesja w języku angielskim
 
Webinarium: „Transforming Science: Using digital archives to uncover new insights into the evolution of science in society” | 14 stycznia 2021 | godz.: 18:00

W ramach tego webinarium historyk nauki dr Alexander Hall z Uniwersytetu w Birmingham omówi, w jaki sposób cyfrowe bazy danych dokumentów historycznych mogą być wykorzystywane przez historyków do generowania nowego spojrzenia na historię nauki oraz jej zmieniające się miejsce i rolę w społeczeństwie. Opierając się na przykładach z archiwum Brytyjskiego Stowarzyszenia Popierania Rozwoju Nauki (BAAS) i związanych z nim zbiorów niedawno zdigitalizowanych w ramach projektu Wiley Digital Archives, dr Hall przedstawi przykłady, które badają, jak sieci i połączenia ujawnione przez archiwum mogą kształtować wyniki na wszystkich poziomach.
*Sesja w języku angielskim
Skontaktuj się z nami!


(91) 444-20-59


ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin
e-mail: biblioteka.mickiewicza@usz.edu.pl wypozyczalnia.mickiewicza@usz.edu.pl

Poniedziałek - piątek

9:00 - 19:00

sobota zjazdowa:

24.04.2021 9:00-14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie