Biblioteka Kampusowa Mickiewicza EFZ zaprasza wszystkich do korzystania z czasopism z zakresu ekonomii jak również z najpopularniejszych tygodników opinii. W tym roku zamówiliśmy dla Was kolejne tytuły:

ICAN Management Review – „Strategia bez taktyki jest najwolniejszą drogą do zwycięstwa. Taktyka pozbawiona strategii jest zgiełkiem poprzedzającym klęskę”, „Nie bij się przeciwko światu, używaj go. Elastyczność jest zasadą działania w sztuce wojennej”.

Kryzys wywołany przez COVID-19 odcisnął swoje piętno nie tylko na podejściu do strategii i taktyki, ale praktycznie na wszelkich aspektach funkcjonowania przedsiębiorstw. Na szczęście koronawirus, który dla większości firm stanowi zagrożenie, dla niektórych oznacza okazję do szybkiego rozwoju. W artykułach Telemedycyna. Pandemiczny boom i co dalej? oraz Odporność dzięki dywersyfikacji przedstawiamy przykłady polskich firm, które potrafiły wykorzystać szansę i rozwinąć działalność w sieci.

My Company –  TEMAT Z OKŁADKI: Tu trzeba się ostro bić. Musisz mieć wysoką samodyscyplinę. Sukcesy przychodzą później. Albo i nie

Damy radę, bo kobiety mają moc. Codziennie przekonuję się o tym na własne oczy – mówi Natalia Świrska, współzałożycielka platformy technologicznej dla nieruchomości Ada.place.

Szef Sprzedaży – Planowanie sprzedaży na rok 2021 to zadanie jeszcze trudniejsze niż zwykle. W związku z wciąż trwającą pandemią i pojawiającymi się restrykcjami, z których wiele dotyczy sprzedaży, sytuacja rynkowa nadal jest bardzo niepewna. Co za tym idzie, zarówno szefowie sprzedaży, jak i handlowcy muszą z góry liczyć się z koniecznością wielu modyfikacji planów i dotychczasowych sposobów działania. Jak wykorzystać czas pandemii, by lepiej poznać naszą grupę docelową i przeprowadzić właściwą segmentację klientów? Na co zwrócić uwagę, weryfikując wyniki handlowców? 

Charaktery – Charaktery to najstarszy w Polsce magazyn popularyzujący wiedzę psychologiczną – wydawany już od 1997 roku! Naszym celem jest przekazywanie czytelnikom wiedzy na temat psychologii w życiu codziennym i wspólne odkrywanie meandrów umysłu.

→ Pomożemy Ci lepiej poznać samego siebie, swoje wybory, a także innych ludzie, co wpłynie pozytywnie na Twój dobrostan psychiczny.

→ Otrzymasz od naszych ekspertów w każdym numerze praktyczne, konkretnie wskazówki, które pomogą Ci w rozwoju osobistym, w budowania zdrowych relacji w Twoim poczuciu szczęścia i samoakceptacji.

→ Dowiesz się czym żyje świat psychologii, poznasz wyniki nowych badań i ciekawostki psychologiczne i neuropsychologiczne.

Skontaktuj się z nami!


(91) 444-20-59


ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin
e-mail: biblioteka.mickiewicza@usz.edu.pl

Poniedziałek - piątek

9:00 - 19:00

sobota zjazdowa:

20.03.2021 9:00-14:00

Oparte na Wordpress, stworzone przez ODSK BG US | Polityka plików cookie